SOFY, FOTELE I KRZESŁA

stylizacja ławki – Kwiecisty ornament

Stylowa ławka wykonana z egzotycznego drewna, to prawdziwe dzieło sztuki, które odmieni aranżację naszej klientki. Renowacja i stylizacja mebla sprawiła, że zyskał on drugie życie. Ręcznie odnowiona ławka będzie doskonale prezentować się w salonie, holu czy gabinecie.

Drewniana ławka przyciągnie każde spojrzenie za sprawą pięknych kwiatowych ornamentów, które doskonale prezentują się na białym tle mebla. Połączenie jasnej kolorystyki z ciemnym odcieniem drewna sprawia, że mebel zyskuje niezwykłą elegancję i styl. Mebel nawiązuje do stylu eklektycznego dzięki toczonym pilastrom oraz spłaszczonym kulistym stopom.

Ławka została wystylizowana na specjalne zamówienie naszej klientki. Dzięki pracy rzemieślników i plastyków mebel uświetni jasne i przestronne wnętrze, a w towarzystwie odpowiednio dobranych dodatków roztoczy wokół siebie niesamowity klimat. Dzięki otwieranemu siedzisku mebel posłuży jako miejsce do przechowywania np. pościeli, garderoby czy dekoracji.

Wymiary: szerokość 98,5 cm ; wysokość z oparciem 89,5 cm ; wysokość siedziska 39 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniana ławka trafiła do pracowni Art Paradise na zamówienie naszej klientki. Na początku mebel został zeszlifowany i oczyszczony ze starej warstwy. Następnie przygotowano ją do dalszych prac. Kolejny etap polegał na pomalowaniu szafki farbami akrylowymi. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem wodnym.