SOFY, FOTELE I KRZESŁA

stylizacja ławki – Skandynawska biel

Wykonana z sosnowego drewna stylowa ławka będzie pięknie prezentowała się we wnętrzu naszej klientki. Renowacja i stylizacja mebla sprawiły, że wprowadzi on do każdej aranżacji powiew elegancji i szyku. Ta niecodzienna ławka będzie doskonale prezentować się w salonie, holu czy gabinecie.

Skandynawska biel oprócz wyjątkowego wyglądu jest również bardzo praktyczna. Dzięki otwieranemu siedzisku ławka pomieści np. pościel, garderobę czy niewielkie dekoracje i bibeloty. Mebel nawiązuje do stylu eklektycznego dzięki toczonym pilastrom oraz spłaszczonym kulistym stopom. Jego efektowny charakter zapewnia także piękne połączenie kolorystyczne bieli i ciemnego brązu.

Ławka została wystylizowana na specjalne zamówienie naszej klientki. Dzięki pracy rzemieślników i plastyków mebel uświetni jasne i przestronne wnętrze, a w towarzystwie odpowiednio dobranych dodatków roztoczy wokół siebie niesamowity klimat.

Wymiary: szerokość 109 cm ; wysokość z oparciem 104 cm ; wysokość siedziska 45 cm; głębokość siedziska 48 cm .

Droga niezwykłej metamorfozy

Drewniana ławka trafiła do pracowni Art Paradise na zamówienie naszej klientki. Na początku mebel został zeszlifowany i oczyszczony ze starej warstwy. Następnie przygotowano ją do dalszych prac. Kolejny etap polegał na pomalowaniu szafki farbami akrylowymi. Ostatni etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem wodnym