SOFY, FOTELE I KRZESŁA

stylizacja ławki - W sielskim klimacie

Nie ma nic przyjemniejszego niż leniwe popołudnie spędzone na świeżym powietrzu z książką lub filiżanką aromatycznej kawy. Mając do dyspozycji piękny ogród, możemy rozkoszować się zachwycającym widokiem przyrody. Co może jeszcze bardziej umilić nasz wolny czas? Ręcznie malowane meble ogrodowe, które przyciągają wzrok bajecznym wzorem.

Na zamówienie naszej klientki w pracowni Art Paradise jej stara, drewniana ławka zyskała drugie życie i zupełnie nowy wygląd. Przepiękne malwy sprawiają, że mebel kojarzy nam się niemalże z arkadią, krainą szczęścia, gdzie wszystko wokół rozkwita i wywołują nasz zachwyt. W sielskim klimacie to istne dzieło sztuki, które budzi w nas skojarzenia z błogim spokojem polskiej wsi.

Ławka z pewnością upiększy ogród naszej klientki. Dzięki renowacji i stylizacji łączy sentymentalny i dawny charakter mebla z sielską i romantyczną nutą. Z pewnością stworzy on spójną aranżację z kwiatowymi i rustykalnymi dodatkami.

Wymiary: długość 170 cm, wysokość 72 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Na życzenie klientki podjęliśmy się renowacji i stylizacji drewnianej ławki która miała upiększyć jej ogród. Na początku nasi stolarze oczyścili drewno z jego starej warstwy i dawnego koloru. Następnie ławkę przygotowano do dalszych czynności. W pracowni rękodzieła artyści pokryli ją bejcą, a kolejno zostały namalowane na niej wzory przy użyciu farb akrylowych. Całość zabezpieczono lakierem do drewna marki Sayerlack.a