SOFY, FOTELE I KRZESŁA

francuski szezlong - Karmazynowy Wersal

Szezlong jest symbolem prawdziwego luksusu, klasy i wytworności. Dziś  podobnie jak przed wiekami odprężają się na nim współcześni miłośnicy niebanalnych, pięknych i komfortowych mebli.

Unikatowy mebel Karmazynowy Wersal to połączenie artystycznego charakteru i prawdziwej elegancji. Stylizowany na czasy ludwikowskie wnosi do wnętrza niezwykły pałacowy klimat minionej XVIII-wiecznej epoki. Wykonany ze starannie wyselekcjonowanego mahoniowego drewna cechuje się najwyższą jakością i unikatowym wyglądem. Front zakończony jest łukowatą listwą wzbogaconą ręcznie rzeźbionymi kwiatami. Z kolei siedzisko i oparcie obito pięknym, bordowym pluszem belgijskim. Mebel wsparty na czterech kabriolowych nogach zwieńczonych oryginalnym wzorem olśniewa swoją elegancją i francuskim czarem. 

Szezlong będzie idealnie prezentował się w salonie przy kominku, w gustownej sypialni czy  gabinecie, gdzie przyniesie chwile wytchnienia od pracy. Ciepły kolor brązu w połączeniu z intensywnym bordowym odcieniem nadaje mu niezwykłego charakteru, dzięki czemu zyskuje klasę i dostojność.

Wymiary: długość 110 cm, wysokość 82 cm, szerokość 50 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Ludwikowski szezlong przeszedł proces stylizacji, dzięki któremu znów może cieszyć oczy wszystkich miłośników pięknych i unikatowych mebli. Nasi rzemieślnicy oraz artyści-plastycy sprawili, że Karmazynowy Wersal może okazale prezentować się w każdym salonie lub holu. Odświeżono drewnianą ramę mebla, nadając jej nowego koloru i blasku, wzmocniono konstrukcję szezlonga, wyczyszczono tapicerkę oraz udekorowano ją ręcznie wykonanymi taśmami, a także pinezkami tapicerskimi.