STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

rustykalny stolik - Drewniany gościniec

W starej kuźni słychać odgłosy bicia żelaza i kucia podków. Niezwykły zapach drewna, klimat XIX-wiecznych chat, i dźwięki wozów z konnymi zaprzęgami może zagościć w każdym wnętrzu i odmienić niejedną aranżację. Oryginalny, ręcznie robiony stół to mebel, który oczaruje niejeden salon.

Unikatowy stolik z szufladą powstał w oparciu o stare, autentyczne koło od wozu. Nasz mebel to kwintesencja stylu rustykalnego, który  wprowadza do wnętrza sielską atmosferę i klimat idyllicznej wsi. Miłośnicy przytulnych, a zarazem niebanalnych wnętrz, z pewnością docenią nasz Drewniany gościniec wykonany z drewna sezonowanego ponad 20 lat. Blat w kształcie koła udekorowano ręcznie malowanymi, kwiatowymi wzorami w kolorze zieleni, błękitu i czerwieni. Jego brzegi subtelnie połyskują odcieniem złota harmonijnie komponującym się z kolorem ciemnego brązu. Aby całość zyskała także współczesny element, blat naszego mebla wykończono solidnym szkłem. Niewielka półka i efektowna szufladka przydadzą się do przechowywania książek, czasopism czy bibelotów.

Naturalne, barwne i efektowne dodatki będą tworzyć unikatowe tło dla rustykalnego stolika. Sofa czy kanapa nakryta wełnianym pledem, fotel bogaty w barwy  ziemi, czy po prostu wnętrze utrzymane w pastelowych barwach, to doskonałe otoczenie dla Drewnianego gościńca. Ten unikatowy mebel z charakterem sprawi, że spotkanie przy popołudniowej kawie otoczy melancholijny, a jednocześnie przytulny klimat.

Informacje szczegółowe

Wymiary: wysokość 60 cm, średnica 76 cm, głębokość 54 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Efektowny stolik stworzony na bazie oryginalnego, drewnianego koła, przeszedł proces stylizacji. W stolarni oczyszczono mebel, po czym pokryto go bejcą. Na oryginalnym blacie, artysta-plastyk za pomocą farb akrylowych, namalował piękne florystyczne wzory zachwycające bogactwem kolorów. Na górze, w celu zabezpieczenia całości, położono solidną, szklaną płytę. Ostatnim etapem stylizacji było lakierowanie mebla.