STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

kolorowy stolik ze skrzynką - Kalejdoskop barw

Ośmiokątny, biały stolik i stylowa skrzynka mienią się feerią barw niczym zapomniany już dziś kalejdoskop. Mebel zmienił swój wygląd i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeszedł niezwykłą metamorfozę. Dzięki niej możemy cieszyć się stolikiem w zupełnie nowym wydaniu i odmienionej stylistyce.

Kalejdoskop barw to unikatowy mebel, przy którym poranna kawa będzie smakować zupełnie inaczej. Stolik jest harmonijnym połączenie klasycznego charakteru i nowoczesnego wyrazu. Biały odcień idealnie współgra z kolorowym blatem, jest dla niego uzupełnieniem, a jednocześnie podkreśla całą gamę kolorów ośmiokątnego blatu. Grono specjalistów zadbało, aby Kalejdoskop barw mógł pochwalić się dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Najwyższą jakość mebla gwarantuje lite brzozowe drewno, które zostało odnowione i wystylizowane.

Ten niezwykle oryginalny komplet bez trudu wkomponuje się w nowoczesne aranżacje o nieoczywistym charakterze. Z jasną kanapą lub fotelami utrzymanymi w białej lub szarej kolorystyce stworzy doskonały zestaw. Nawet jeden mebel może wprowadzić do wnętrza powiew energii i świeżości, który wypełni salon czy pokój dzienny.


Informacje szczegółowe

W skład zestawu wchodzi stolik i skrzynka.


Wymiary: wysokość 64 cm, szerokość 65 cm.  

Droga niezwykłej metamorfozy

Zanim kalejdoskop barw zyskał drugie życie przeszedł niezwykłą drogę metamorfozy. Na początku trafił do pracowni pracy w drewnie, gdzie zeszlifowano jego starą powłokę. Uzupełniono ubytki i naprawiono konstrukcję mebla, przygotowując w ten sposób podłoże do stylizacji.

W pracowni rękodzieła mebel został pomalowany farbami marki Flugger oraz zabezpieczony lakierem tej samej marki. Blat stołu malowano ręcznie z ogromną precyzją i dbałością o każdy detal. Plastycy wykorzystali do tego farby marki renesans.

Farby firmy Flugger posiadają oznaczenie Ecolebel świadczące o tym, że ich stosowanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Środki konserwujące MI, które mogą być przyczyną alergii stają się bezpieczne po całkowitym wyschnięciu i utwardzeniu farby.