STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

ludwikowski stół - Monarque français

Jak wprowadzić do swojego wnętrza elegancję połączoną z ponadczasowym charakterem? Ręcznie stylizowane meble z duszą oczarują każdą aranżację.

Sosnowy stół otulony dębową okleiną roztacza wokół siebie aurę francuskiego pałacu. Mebel wpisujący się w styl ludwikowski emanuje artystycznym blaskiem, który podkreślają delikatne kabriolowe nogi oraz biały ornament zdobiący oskrzynienie stołu. Połączenie koloru drewna z jasnym odcieniem sprawia, że mebel zyskuje lekkość oraz będzie mógł dopasować się do każdego wnętrza.

Monarque français przenosi nas do dawnej Francji, gdzie swe rządy sprawowali królowie. Elegancki charakter stołu został podkreślony poprzez składaną intarsję o wzorze szachownicy, która dekoruje jego blat.

Wymiary: wysokość 80 cm, długość 148 cm, szerokość 94 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowy stół znów emanuje swym pięknem i wewnętrznym blaskiem dzięki renowacji i stylizacji w naszych pracowniach. Na początku mebel trafił na stolarnie, gdzie zdemontowano jego blat, zdjęto starą wartwę oraz oczyszczono jego powierzchnię. Następnie stół został wybielony, oraz pokryty bejcą. Wzmocniono także jego konstrukcję. Z kolei w pracowni rękodzieła mebel w wybranych miejscach został pokryty podkładem akrylowym. Kolejny etap metamorfozy, to malowanie akrylową farbą marki Flugger oraz lakierowanie lakierem do drewna firmy Sayerlack. Na końcu nasi stolarze zamontowali blat i połączyli całość.