STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

okrągły stolik – Pastelowe zebry

Niewielki biały stolik doskonale odnajdzie się w dziecięcym lub młodzieżowym pokoju. Ręcznie malowany mebel będzie także doskonałym dodatkiem we wnętrzach wszystkich miłośników zwierząt.

Stolik Pastelowe zebry to prawdziwe dzieło sztuki, które przyciąga wzrok ręcznie malowanymi wzorami. Mebel tworzy spójną całość, która bez trudu wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Środek blatu ozdobiony jest mlecznym szkłem. Artysta-plastyk stworzył istne dzieło sztuki w bajecznej odsłonie, które wprowadzi do każdej aranżacji niezwykły klimat niczym powiew dzikiej afrykańskiej sawanny.

Biały stolik doskonale sprawdzi się w aranżacji utrzymanej w skandynawskim lub prowansalskim stylu. Będzie także idealnym dopełnieniem w pokoju dla młodych odkrywców. Efektowne wzory sprawią, że stolik odnajdzie się także w awangardowym wystroju.  

Wymiary: wysokość 61 cm, średnica 50 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Wykonany z płyty ciemny stolik przeszedł wyjątkową metamorfozę w pracowni Art Paradise. Na początku trafił do pracowni pracy w drewnie. Tam został oczyszczony i zeszlifowany. Następnie w pracowni rękodzieła stolik został pomalowany farbami akrylowymi oraz kredkami. Całość zabezpieczono lakierem do drewna.