STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

okrągły stolik - Pustynny zmierzch

 

Okrągły stolik kawowy to bardzo praktyczny dodatek, który może nadać charakter całej aranżacji wnętrza. Niewielki mebel potrafi umilić także każde spotkanie przy kawie.

Piękno naturalnego drewna skradnie serce każdemu miłośnikowi sztuki rzemieślniczej. Pustynny zmierzch to niewielki stolik kawowy, który doskonale sprawdzi się w salonie lub pokoju dziennym. Egzotyczne drewno tekowe przyciąga wzrok swą piękną barwą oraz widocznymi słojami na powierzchni blatu. Dzięki temu mebel wzbogaci zarówno klasyczne, jak i nowocześnie urządzone wnętrze.

Pustynny szlak doskonale odnajdzie się w przytulnym salonie, jadalni lub pokoju dziennym. Stanie się towarzyszem porannej kawy lub popołudnia spędzonego przy filiżance herbaty. W zestawie z dwoma drewnianymi krzesłami stworzy on stylowy komplet.

Wymiary: wysokość 61 cm, średnica 59 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Okrągły stolik kawowy trafił do naszej pracowni jako zapomniany mebel, który wymagał renowacji, aby wydobyć jego ukryte piękno.  Mebel został wyczyszczony, zdjęto jego starą warstwę, po czym przygotowano drewno do dalszych pracy. Wzmocniono również jego konstrukcję.  W pracowni pracy w drewnie wykonano cyklinowanie stolika. Kolejny etap polegał na zabezpieczeniu całości lakierem do drewna.