STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

Stół w stylu Art déco - Pawi Raj

Klimatyczne lokale z jazzową muzyką w tle, brylujące na parkiecie w takt charlestona pary i czas prohibicji, to tylko niektóre wyznaczniki ery międzywojennej. Właśnie wtedy narodził się inspirujący styl art deco.
Elegancja, klasa i szyk – te określenia w pełni oddają charakter naszego stołu oraz ducha stylu art deco.
Pawi Raj to mebel, który idealnie wpisuje się w klimat tamtych czasów, gdzie królowały geometryczne kształty, misterne zdobienia i zdecydowane barwy.
Jasna podstawa stołu - nogi, są stonowaną częścią, która wraz z czarnym podklądem blatu, pięknie uwydatnia kolorowy obraz.
Meble i dodatki w stylu art deco dają możliwość stworzenia klimatycznej aranżacji. W jasnej kuchni, gdzie dominują świetliste zdecydowane kolory, Czarna perła będzie stylowym, kontrastowym meblem.

Wymiary:
głębokośc: 90cm, wysokość; 72,5cm, długość: 131cm

Droga niezwykłej metamorfozy

Dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, stolarzy, artystów i plastyków zwykły stół stał się przepiękną ozdobą.
Na początku oczyszczono mebel ze starych powłok i dokładnie oszlifowano. W nogach stołu doklejono nowy fornir, całość została zabejcowana, aby dopasować kolor i zabezpieczona lakierem akrylowym.  Blat stołu po dokładnym oczyszczeniu został pomalowany na czarny kolor, który pięknie podkreśla cały rysunek. następnia nasza artystka wykonała jedyny w swoim rodzaju obraz, namalowany farbami akrylowymi. Dla dodatkowego blasku zostały dodane złote elementy wykonane pastą pozłotniczą. Całość została zabezpieczona lakierem akrylowym.