STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

stół - w Paryskim stylu


Stół to mebel bez którego trudno sobie wyobrazić jadalnię. Stylowy i lekki w swojej konstrukcji z litego drewna sprawi, ze każde wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Mebel wpisujący się w styl ludwikowski emanuje artystycznym blaskiem, który podkreślają delikatne kabriolowe nogi.Taki stół sprawi, że wnętrze stanie się ostoją. Każdy z nas chce stworzyć miejsce, do którego zawsze wraca się z uśmiechem i tęsknotą. Takie potrzeby z pewnością zaspokoi jadalnia.

Patrząc na ten stół, możemy wyobrazić sobie rodzinę, która po bardzo intensywnym dniu, wspólnie zasiada do wspólnego posiłku. Towarzyszą temu rozmowy, serdeczne żarty i upragniona bliskość. Nikt nie chce odchodzić od stołu, każdy chce się sobą nacieszyć. Ciepły odcień i niezwykła gustowność, delikatny kolor podreślający strukturę drewna.

Wymiary:
szerokość 128 cm, długość 100 cm, wysokość 78 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Na początku drewniany stół znalazł się w rękach stolarzy, którzy oczyścili mebel ze starych powłok i poprawili jego konstrukcje. Następnie gotowy do dalszych prac, został przeniesiony do pracowni rękodzieła, gdzie nałożono bejcę, która wydobyła przepiękne słoje drewna oraz podkreśliła naturalny kolor drewna. Na sam koniec całość została zabezpieczona zabezpieczającym lakierem do mebli drewnianych. Renowacja została wykonana na specjalne życzenie klienta.