STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

stylizacja biurka - Burszynowy szlak

Biurko to niezbędny element wyposażenia gabinetu, biura czy pokoju dziennego. Odpowiednio dobrany mebel może łączyć w sobie funkcje użytkową, dekoracyjną i artystyczną. Niewielkie drewniane biurko przeszło stylizację na zamówienie klienta.

Wykonane z litego  drewna dębowego biurko to niecodzienny mebel z drzwiczkami w formie żaluzji. Za nimi znajduję się kilka szufladek służących do przechowywania dokumentów. Dzięki pracy rzemieślników biurko zostało odnowione i wystylizowane zyskując piękną barwę bursztynu. Elegancki i efektowny połysk mebla daje nam kilka warstw wosku. Dzięki temu Bursztynowy blask rozświetli aranżację naszego klienta i wprowadzi do niej niezwykły klimat.

Dębowe biurko będzie pięknie prezentowało się w towarzystwie takich dodatków jak lampka, ramka na zdjęcie, notatnik czy listownik. Mebel może pochwalić się pięknie uwidocznionymi słojami, które z pewnością zostaną podkreślone przy odpowiednio dobranych dekoracjach wokół biurka.

Wymiary: długość 99 cm, wysokość 71 cm, szerokość 52 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Na zamówienie naszego klienta biurko z litego drewna dębowego przeszło renowację w pracowni pracy w drewnie. Mebel ze śladami wieloletniego użytkowania trafił do rzemieślników z pracowni Art Paradise, gdzie został gruntownie wyszlifowany. Następnie oczyszczono powierzchnie mebla oraz usprawniono mechanizm zamykania, który nie działał poprawnie. Dokręcono także ślizgi szuflad. Na koniec mebel został wielokrotnie zawoskowany, dzięki czemu prezentuje się pięknie i z połyskiem.