STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

Stylizacja stolika - Wytworna winorośl

Drewniany stolik został wystylizowany na zamówienie naszej klientki. Na szczególną uwagę zasługuje jego stylowy blat udekorowany ręcznie rzeźbioną dekoracją w postaci okazałych liści oraz winogron. Niewielki stolik doskonale wpisze się w stylizację salonu, dużego pokoju lub pokoju dziennego.

Ręcznie odnowiony i wystylizowany stolik to połączenie kilku stylów. Smukłe esowate nogi i efektowne dekoracje snycerskie sprawiają, że mebel wpisuje się w ramy stylu ludwikowskiego. Natomiast jego delikatność i nieskazitelna biel w połączeniu z naturalnym kolorem drewna tworzą kompozycję, która bez trudu odnajdzie się także w stylu prowansalskim, shabby chic czy skandynawskim.

Wytworna winorośl to piękny i unikatowy stolik, który sprawi, że popołudniowa kawa będzie znacznie lepiej smakować. Efektowne rzeźbienia okalające blat stolika sprawiają, że jest on wytworny, elegancki i emanujący niezwykłym szykiem.

Wymiary: średnica blatu 54 cm, wysokość 64 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Okrągły stolik kawowy trafił do naszej pracowni jako zapomniany mebel, który wymagał renowacji, aby wydobyć jego ukryte piękno.  Mebel został wyczyszczony, zdjęto jego starą warstwę, po czym przygotowano drewno do dalszych pracy. Stolik został pomalowany farbą akrylową oraz zabezpieczony lakierem do drewna.