STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

stylizacja stołu - Na francuskim dworze

 

Okrągły dębowy stół sprawił, że niemalże każde wnętrze zyska wyjątkowy charakter. Drewniany mebel stanowi wyraz klasycznej elegancji i nieodpartego wdzięku. Jego stylizacja została wykonana na zamówienie klientki.

Ręcznie stylizowany mebel to istne dzieło sztuki, które stanie się sercem domu. Okrągły stół skupi wokół siebie domowników i wzbudzi podziw wszystkich gości. Na szczególną uwagę zasługuje blat fornirowany orzechem włoskim. Jego piękny kolor  idealnie współgra z dębowymi kabriolowym nogami, które wpisują się w ramy stylu ludwikowskiego.

Klasyczny stół będzie pięknie prezentował się w salonie, jadalni lub przestronnej kuchni wśród mebli i dodatków w kolorze drewna. Umieszczając na nim elegancką porcelanową zastawę nasza klienta z pewnością poczuje się jak na francuskim dworze.

Wymiary: wysokość 79 cm, średnica 109 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Dębowy stół znów roztacza wokół siebie blask i dzięki renowacji i stylizacji w naszych pracowniach. Na początku mebel trafił na stolarnie, gdzie zdemontowano jego blat, zdjęto starą warstwę oraz oczyszczono jego powierzchnię. Następnie blat został pokryty bejcą orzechową oraz fornirem z orzecha włoskiego. Całość zabezpieczono lakierem do drewna.