STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

stylizacja stołu - Szekspirowska opowieść

Klasyczne i eleganckie biurko dębowe – jest piękną wizytówką właściciela. Klasyczny wygląd pasuje do każdego wystroju wnętrza i zawsze prezentuje się dostojnie, a drewno zapewnia najwyższą wytrzymałość. To dobry wybór zwłaszcza dla kierowników i prezesów, a także osób ceniących piękne, drewniane meble.

Oczywiście biurka w stylu klasycznym są nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne.
Meble klasyczne nigdy nie wyjdą z mody. To najlepsza inwestycja na długie lata. Możemy swobodnie dopasowywać pozostałe elementy znajdujące się we wnętrzu. Czasami wystarczy jedynie zmienić dekorację, aby pomieszczenie nabrało świeżości. Biurka stylizowane wyróżniają się szlachetnym wzornictwem. Prezentują się zupełnie tak, jakby znajdowały się w naszym domu od wielu pokoleń.

Wymiary -  szerokość : 150 cm, długość: 81 cm, głębokość: 78 cm

Droga niezwykłej metamorfozyRenowacja biurka została przeprowadzona na życzenie klienta. Biurko zachwyca swą niezwykłą metamorfozą, której dokonali rzemieślnicy oraz artyści w pracowniach Art Paradise.
Na początku pracownia stolarni oczyściła mebel ze starej powłoki. Następnie został uzupełniony o dębowe wstawki forniru. Za pomocą bejcowania ujednolicony został kolor drewna na wszystkich powierzchniach, następnie cały mebel został zabezpieczony lakierem firmy Sayerlack. Naprawione zostały również nogi oraz wymienione zostały okucia biurka.