STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

stylizacja stołu z krzesłami – Spokojne chwile

 

Stół z krzesłami to nieodłączny element w każdym salonie, jadalni czy kuchni. To najczęściej wokół niego toczy się życie całej rodziny, przyjmujemy gości i odpoczywamy po ciężkim dniu.

Ręcznie stylizowany stół z czterema krzesłami może pochwalić się klasyczną elegancją i nieodpartym pięknem. Drewniane meble zostały poddane renowacji na specjalne zamówienie klientów. Dębowy komplet zachwyca połączeniem barwy naturalnego drewna z bielą. Dzięki temu całość  nabiera niezwykłej lekkości i ponadczasowego charakteru. Proste szablaste nogi wysmuklają zestaw Spokojne chwile i elegancko współgrają z jasnym wiązaniem.

Stół z krzesłami będzie pięknie prezentował się na tle ciemnej podłogi oraz w towarzystwie jasnych i pastelowych ścian. Stół z krzesłami dopełni nowoczesną aranżację wnętrza u naszych klientów.

Wymiary: stół: wysokość 76 cm, szerokość 92 cm; krzesła: wysokość 92 cm, szerokość 43 cm, wysokość do siedziska 47 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Dębowy zestaw mebli przeszedł metamorfozę w pracowni Art Paradise. Na początku trafił do stolarni, gdzie zeszlifowano jego starą powłokę. Zakryto i zamalowano niewielkie ubytki. W pracowni rękodzieła wybrane części mebli zostały pokryte białą farbą akrylowa Flugger. Ostatni etap polegał na lakierowaniu stołu i krzeseł.