STOŁY, STOLIKI I ŁAWY

Zestaw czterech stolików Beztroskie wspomnienie

1280.00 PLN

Zestaw czterech stolików przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom artystycznych i użytkowych rozwiązań. Beztroskie wspomnienie tworzy jeden mebel, który bez trudu może mieć kilka zastosowań i wizualnych kombinacji. 

Stoliki wykonane z litego drewna sosnowego uświetnią każde spotkanie przy kawie czy chwile relaksu przy ciekawej książce. Ich modułowy charakter sprawia, że mebel może funkcjonować jako dowolnie ułożona całość lub jako cztery osobne stoliki kawowe. Beztroskie wspomnienie wprowadzą do każdego wnętrza iście wiosenną atmosferę, za sprawą ręcznie malowanych wzorów inspirowanych otaczająca nas fauną i florą.

Naturalny i jasny kolor litego drewna sprawia, że stoliki wkomponują się w prawie każdą aranżację i jednocześnie odśnieżą wnętrze naszego salonu, jadalni czy pokoju dziennego.

Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość zakupu pojedynczego stolika po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.


Wymiary całego zestawu: wysokość 38, 5 cm; długość 90  cm; szerokość 90 cm.

Pojedynczy stolik: wysokość 38,5 cm; długość 45 cm; szerokość 45 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Zestaw stolików wykonany z litego drewna sosnowego przeszedł drogę metamorfozy, dzięki której stał się unikatowym i oryginalnym meblem. W pracowni pracy w drewnie został oczyszczony ze starej powłoki, aby przygotować powierzchnię do dalszych prac. Następnie w pracowni rękodzieła nasi artyści ręcznie namalowali wyjątkowy wzór przy użyciu farb akrylowych marki DecoArt. Ostatnią czynnością było pokrycie mebla lakierem do drewna marki Sayerlack, w celu zabezpieczenia całości.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
ludwikowska konsola - Magnifique rocaille
ludwikowska konsola - Magnifique rocaille
Francuski pałac to kwintesencja elegancji, szyku i klasy. Konsola stanowiła tam niezwykle oryginalny i efektowny mebel, ...

890.00 PLN

Promocja
rzeźbiony stół dębowy - Góralski klimat
rzeźbiony stół dębowy - Góralski klimat
Kto z nas nie marzy o góralskiej chacie przepełnionej niesamowitym klimatem ręcznie rzeźbionych mebli i dzierganych ozdó...

1400.00 PLN2290.00 PLN

Promocja
Polecamy
ludwikowski stół z krzesłami - Nad brzegiem Loary
ludwikowski stół z krzesłami - Nad brzegiem Loary
Głębia koloru francuskiej rzeki została przeniesiona na unikatowy komplet mebli. Połączenie kobaltowego odcienia z natur...

2094.00 PLN3490.00 PLN

Sprzedany
rustykalny stolik - Drewniany gościniec
rustykalny stolik - Drewniany gościniec
Unikatowy stolik z szufladą powstał w oparciu o stare, autentyczne koło od wozu. Nasz mebel to kwintesencja st...

1190.00 PLN