SOFY, FOTELE I KRZESŁA

bukowy zestaw krzeseł - Pawie oko

Od zarania dziejów paw jest uznawany za najpiękniejszego ptaka świata. Niesamowita feeria barw zdobi jego eleganckie pióra, które niczym klejnot mienią się w promieniach słońca. Widok ten stał się inspiracją dla naszych artystów-plastyków, którzy odmienili wygląd starych, drewnianych krzeseł.

Zestaw czterech bukowych krzeseł to unikatowy komplet mebli, które z pewnością uświetni elegancki stół w salonie, jadalni bądź kuchni. Efektowna przecierka sadzą zachwyca swoim wyglądem dzięki odwrotnemu efektowi – postarzane elementy są jaśniejsze, a nie jak w klasycznej przecierce ciemniejsze. Najwyższej jakości tkanina tapicerska posiada klasę ścieralności 25 000 według Testu Martindale’a oraz wytrzymałość koloru na światło wynoszącą 5. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, cechuje go także wysoka odporność na zabrudzenia, a także na pilling - wynosząca 4 w pięciostopniowej skali.

Komplet Pawie oko to gustowne krzesła wpisujące się w ramy stylu ludwikowskiego. Połączenie nowoczesnego wzoru z klasycznym kształtem mebla tworzy unikatową kompozycję. Krzesła będą ożywczym dodatkiem do owalnych stołów wspartych na kabriolowych nogach. W towarzystwie jasnych prostokątnych czy kwadratowych stołów staną  się  ich oryginalnym dodatkiem.

Informacje szczegółowe

W skład zestawu wchodzą cztery krzesła.

Wymiary: wysokość 100 cm, szerokość 45 cm, głębokość 41 cm.