TOALETKI I ZESTAWY SYPIALNIANE

stylizacja toaletki i lustra – Vintage time

Miłośnicy robótek ręcznych i stylu handmade z pewnością kojarzą maszyny do szycia marki Singer z połowy XX wieku. Dziś nie tylko zabytkowe przedmioty, ale także stylowe i niesamowite meble, które zostały z nich stworzone.

Fani stylu vintage i retro z pewnością zachwycą się stylizacją stołu od sosnowej maszyny do szycia. Dzięki pracy stolarzy i artystów plastyków zabytkowy przedmiot wraz z lustrem przeszły niezwykłą metamorfozę, dzięki której zamieniły się w stylową toaletkę. Mebel przyciąga wzrok za sprawą żeliwnego koła pasowego, które przywołuje okres dawnej świetności maszyny. Toaletka zyskała niewielkie szufladki, które posłużą naszej klientce do przechowywania kosmetyków czy dodatków.

Ten efektowny mebel wykonany z zabytkowej maszyny do szycia, będzie doskonałym sposobem, aby w naszym wnętrzu zagościł styl vintage. Postindustrialna toaletka idealnie sprawdzi się w aranżacji naszych klientów. W towarzystwie stylowego fotela lub krzesła stworzy kobiecy zakątek w sypialni.

Droga niezwykłej metamorfozy

Stara maszyna do szycia trafiła do pracowni pracy w drewnie na życzenie klientów, którzy postanowili dokonać renowacji i stylizacji. Na początku mebel wyczyszczono. Naprawiono ubytki w fornirze na blacie oraz oczyszczono żeliwny stelaż. Kolejno wykonano cyklinowanie blatu w celu usunięcia plam. Następnym krokiem było bielenie mebla, woskowanie oraz polerowanie. Rama lustra również została uzupełniona o braki w fornirze, zawoskowana i polakierowana.