TOALETKI I ZESTAWY SYPIALNIANE

stylizacja toaletki art deco - Subtelna stokrotka

Sztuka i dekorowanie – to dosłowne tłumaczenie nazwy stylu art deco, który wydobywa piękno ze wszystkich funkcjonalnych i geometrycznych form. Ręcznie stylizowana toaletka na zamówienie naszej klientki, doskonale wpisuje się w jego konwencję.

Sosnowy mebel pokryty okleiną z orzecha kaukaskiego, przenosi nas w złote lata 20. i 30., gdzie królowały eleganckie i wysmakowane w swoim charakterze wnętrza. Toaletka wzbogacona o ręcznie malowane akcenty błękitu, delikatne kwiaty oraz złote wstawki, zyskuje powiew subtelnego uniesienia. Mebel skrywa kilka florystycznych wzorów zdobiących wnętrze jego szuflad i szafek.  

Toaletka z okazałym trzyskrzydłowym lustrem będzie idealnym miejscem do przechowywania i eksponowania kosmetyków, biżuterii czy perfum. Z pewnością optycznie powiększy aranżację naszej klientki i doda jej kobiecego charakteru.

Wymiary: wysokość 161 cm, szerokość 100 cm, głębokość 33 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Na specjalne zamówienie naszej klientki wykonaliśmy renowację i stylizację sosnowej toaletki wpisującej się w ramy tylu art deco. Na początku mebel trafił do pracowni pracy w drewnie, gdzie zeszlifowane jego starą powierzchnię, wypełniono ubytki oraz zamontowano nowe uchwyty. W pracowni rękodzieła mebel zyskał ręcznie malowane wzory, błękitne oraz złote wstawki, które powstały przy użyciu akrylowych farb Flugger oraz Polycolor. Ostatni etap stanowił pokrycie mebla lakierem do drewna marki Sayerlack.