TOALETKI I ZESTAWY SYPIALNIANE

toaletka z lustrem - Sentymentalna podróż

Wykonana z dębu i sosny stylowa toaletka z lustrem, przenosi nas do początków XIX wieku, kiedy to w ciepłych i przytulnych wnętrzach królował styl biedermeier.

Toaletka stanowi jeden z ważniejszych elementów sypialni. To właśnie ona sprawia, że każda kobieta może stworzyć tam swoją wyjątkową przestrzeń. Sentymentalna podróż to mebel, który emanuje elegancją, funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Pokryta orzechowym fornirem, a także politurą, idealnie wkomponuje się w klasyczne aranżacje. Efektowne lustro zwieńczone łukowatym gzymsem sprawia, że toaletka podkreśli rangę każdej przestrzeni, w której się znajdzie, a także optycznie ją powiększy.

Niewielki blat oraz dwie szufladki będą doskonałym miejscem do eksponowania i przechowywania kosmetyków, perfum czy biżuterii. Sentymentalna podróż będzie stanowiła dekoracyjne zwieńczenie każdej kobiecej sypialni.

Wymiary: wysokość 210 cm, szerokość 76 cm, głębokość 34 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Stylowa toaletka z lustrem już niebawem odnajdzie swojego nowego właściciela, dzięki pracy naszych stolarzy i rzemieślników. Mebel przeszedł swoją metamorfozę w pracowni pracy w drewnie, gdzie oczyszczono go ze starej warstwy. Podczas renowacji dorobiono konsolki, blat oraz nóżki. Uzupełniono także ubytki i wzmocniono konstrukcję toaletki. Następnie mebel został pokryty bejcą oraz politurą. Ostatnim etapem wieńczącym metamorfozę Sentymentalnej podróży było woskowanie.