TOALETKI I ZESTAWY SYPIALNIANE

toaletka z lustrem - Sentymentalna podróż

1990.00 PLN

Wykonana z dębu i sosny stylowa toaletka z lustrem, przenosi nas do początków XIX wieku, kiedy to w ciepłych i przytulnych wnętrzach królował styl biedermeier.

Toaletka stanowi jeden z ważniejszych elementów sypialni. To właśnie ona sprawia, że każda kobieta może stworzyć tam swoją wyjątkową przestrzeń. Sentymentalna podróż to mebel, który emanuje elegancją, funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Pokryta orzechowym fornirem, a także politurą, idealnie wkomponuje się w klasyczne aranżacje. Efektowne lustro zwieńczone łukowatym gzymsem sprawia, że toaletka podkreśli rangę każdej przestrzeni, w której się znajdzie, a także optycznie ją powiększy.

Niewielki blat oraz dwie szufladki będą doskonałym miejscem do eksponowania i przechowywania kosmetyków, perfum czy biżuterii. Sentymentalna podróż będzie stanowiła dekoracyjne zwieńczenie każdej kobiecej sypialni.

Wymiary: wysokość 210 cm, szerokość 76 cm, głębokość 34 cm.

PRODUKTY Z ARANŻACJI

Sprzedany
międzywojenny stolik z krzesłem - Zestaw Thonet
międzywojenny stolik z krzesłem - Zestaw Thonet
Elegancki i precyzyjnie wykonany zestaw wpisuje się w klimat XIX-wiecznej pracowni niemiecko-austriackiego stolarza Mich...

1390.00 PLN

Droga niezwykłej metamorfozy

Stylowa toaletka z lustrem już niebawem odnajdzie swojego nowego właściciela, dzięki pracy naszych stolarzy i rzemieślników. Mebel przeszedł swoją metamorfozę w pracowni pracy w drewnie, gdzie oczyszczono go ze starej warstwy. Podczas renowacji dorobiono konsolki, blat oraz nóżki. Uzupełniono także ubytki i wzmocniono konstrukcję toaletki. Następnie mebel został pokryty bejcą oraz politurą. Ostatnim etapem wieńczącym metamorfozę Sentymentalnej podróży było woskowanie.

INNE W TEJ KATEGORII

Sprzedany
sypialnia w stylu ludwikowskim - Srebrne niebo
sypialnia w stylu ludwikowskim - Srebrne niebo
Wytworne łoże, stylowe nocne szafeczki, dystyngowana toaletka oraz zachwycająca szafa, tworzą komplet, o którym marzy ka...

12990.00 PLN

Sprzedany
sypialnia w stylu eklektycznym- Belle princesse
sypialnia w stylu eklektycznym- Belle princesse
Belle princesse to uroczy kobiecy zestaw, który z pewnością przypadnie do gustu każdej damie z romantyczną&nbs...

4790.00 PLN

ludwikowska toaletka - Madame Pompadour
Toaletka Madame Pompadour to kwintesencja elegancji i szyku. W pałacu wersalskim była miejscem codziennej ceremonii...

1743.00 PLN2490.00 PLN