TOALETKI I ZESTAWY SYPIALNIANE

sypialnia w stylu ludwikowskim - Srebrne niebo

Komplet Srebrne niebo, niczym tajemnicza komnata w pałacowym buduarze, tworzy królewską aranżację sypialnianą. Wytworne łoże, stylowe nocne szafeczki, dystyngowana toaletka oraz zachwycająca szafa, tworzą komplet, o którym marzy każda kobieta.

Stylizowane brzozowe meble to unikatowy, ludwikowski zestaw, który sprawi, że w niejednej sypialni zagości klimat rodem z Wersalu. Niezwykle efektowne łóżko wyposażone w komfortowy materac, wypełniony pianką i kokosem, gwarantuje, że zasypiając na nim można poczuć się jak w niebie. Oryginalna, kwiatowa tapicerka otula dekoracyjne wezgłowie i harmonijnie komponuje się w dwiema ozdobnymi poduszkami. Dzięki zgrabnym szafeczkom, wszelkie podręczne bibeloty znajdą swoje miejsce. Nocne lampki będą także doskonale prezentować się na tych dwóch uroczych mebelkach. Z kolei w okazałej szafie, wspartej na kabriolowych nogach, można skryć nie tylko liczną garderobę, ale także wszelkie drobiazgi. Całą kompozycję uświetnia romantyczna toaletka, która stanie się królestwem każdej wytwornej damy.

Ludwikowski zestaw, utrzymany w srebrno-szarej tonacji, udekorowano finezyjnymi ornamentami i uroczym kwiatowym wzorem. Przestronna sypialnia zamieni się w majestatyczną aranżację, muśniętą królewskim blaskiem.

Informacje dodatkowe

W skład zestawu wchodzą: łóżko, dwie szafki nocne, toaletka, szafa.

Wymiary

Łóżko z materacem: długość 210 cm, wysokość wezgłowia 90 cm,

Szafa: wysokość 191 cm, długość 222 cm, szerokość 67 cm.

Toaletka: wysokość 169 cm, długość 123 cm, szerokość 40 cm.

Nocne szafeczki: wysokość 66 cm, szerokość 37 cm, długość 54 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Każdy z elementów stylowego zestawu został poddany stylizacji przez profesjonalnych stolarzy i plastyków. Na początku wszystkie elementy zostały rozłożone i zeszlifowane, a ich starą powłokę usunięto. Uzupełniono wszelkie ubytki oraz dorobiono plecy czy półki w meblach. Aby drewno mogło służyć jeszcze długie lata, zabezpieczono je przed szkodnikami. Do mebli dobrano nowe okucia, drążki i kluczyk.

W pracowni rękodzieła meble pokryto podkładem kredowym z farbą, a następnie pomalowano akrylowymi farbami Flugger. Aby udekorować cały zestaw przyklejono ozdobne ornamenty, które tworzą stylową kompozycję. Ostatni etap to składanie wszystkich elementów i lakierowanie.