WITRYNY I KREDENSY

eklektyczna witryna – Królewski sekret

Dębowa witryna zmieniła swój wygląd, dzięki czemu można bardziej wyeksponować w niej zastawę stołową czy rodzinne pamiątki. Mebel z pewnością odmieni niejeden salon lub jadalnię.

Królewski sekret to mebel w stylu eklektycznym  w zupełnie nowej odsłonie. Szmaragdowe szkło witrażowe zamieniło się w delikatne, przezroczyste szybki. Masywna podstawa witryny jest podtrzymywana przez toczone, skręcane nogi. Dolne zwieńczenie oskrzynienia stanowi ręcznie rzeźbiony, dekoracyjny pozłacany frez w postaci florystycznych motywów. Najpiękniejszym elementem witryny są jej zjawiskowe drzwiczki, które zachwycają swoim wyglądem. Ich zwieńczeniem są złocone elementy snycerskie otaczające szkło niczym sznur drogocennych kamieni.

Dębowa witryna to obowiązkowy mebel dla miłośników sztuki rzemieślniczej i znawców dobrego smaku. Dzięki naturalnej konstrukcji z pewnością ozdobi klasyczny salon, w którym czuć ducha dawnych minionych czasów. 

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wymiany przezroczystych szybek na witrażowe szkło spectrum w kolorze szmaragdowym.

Wymiary: wysokość 189 cm, szerokość 119 cm, głębokość 45 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Eklektyczna witryna to mebel z duszą i charakterem. Jednak bez pomocy naszych stolarzy, Królewski sekret nie wyglądałaby tak urzekająco. Dębowy mebel przeszedł proces renowacji i stylizacji. Pierwszy etap prac stanowiło zeszlifowanie starej powłoki. Następnie naprawiono i sklejono poszczególne elementy witryny i uzupełnianie ubytków. Kolejny etap to dopasowywanie wieńca do całości oraz podcięcie i dopasowanie drzwi. Mebel pokryto także bejcą w kolorze palisandru, pozłocono elementy snycerskie, a całość zabezpieczono lakierem. Ostatnim etapem było wstawienie nowych szyb w drzwiczkach.