WITRYNY I KREDENSY

witryna eklektyczna - Kwiecista Szampania

Szampania, to prawdziwa królowa wśród nielicznych miejsc, gdzie powstaje wyborne wino. Klimat francuskich winnic i zielonych szczepów latorośli, został uwieczniony za pomocą niezwykłej stylizacji naszej witryny. Jest to mebel z duszą i charakterem, dzięki któremu w Państwa wnętrzu może zagościć zapach słodkich winogron.

Kwiecista Szampania została wykonana z najwyższej klasy litego drewna dębowego i sosnowego. Konstrukcja mebla wraz z jego kwiatowymi ornamentami, sprawia, że wpisuje się on w ramy stylu eklektycznego. Konsolowe, esowate nogi nawiązują wyglądem do nóżek rodem z XVIII wieku. Uświetniające całą konstrukcję pilastry, która podkreśla artystyczny charakter witryny. Ręcznie rzeźbiony gzyms z dekoracyjną winoroślą i motywem kwiatowym, niczym korona stanowi zwieńczenie Kwiecistej Szampanii. Z kolei profilowane listwy przy frontach i drzwiczkach podkreślają subtelny charakter mebla i piękno pracy rąk ludzkich. Na szczególną uwagę zasługuje ozdobna, bawełniana koronka, która nadaje całości delikatnej nuty romantyzmu.

Witryna, to ponadczasowy mebel, który pozwala na wyeksponowanie cennych i unikatowych przedmiotów, ozdób oraz pamiątek. Swoje miejsce z pewnością znajdą w niej także starannie wyselekcjonowane wina, które nawiążą do klimatu francuskich winnic. Kwiecista Szampania doskonale sprawdzi się w salonie nawiązującym do stylu prowansalskiego czy rustykalnego. Idealnym miejsce będzie także klasyczna kuchnia, gdzie witryna uświetni jej stylowy charakter.

Informacje dodatkowe

Wymiary:wysokość 186 cm, szerokość 100,  głębokość 46 cm.GALERIA ZDJĘĆ