WITRYNY I KREDENSY

ludwikowska witryna Popielata elegancja

Stylowa ludwikowska witryna to wyraz klasycznej elegancji i powiewu delikatności prowansalskiego uroku. Mebel odmieni wnętrze salonu, jadalni lub pokoju dziennego.

Popielata elegancja odmieni każdą aranżację, do której wprowadzi świeżość i optycznie ją powiększy. Ręcznie stylizowany mebel może pochwalić się subtelnym dekorem wieńczącym jego łukowaty, profilowany gzyms. Z kolei dolne, faliste frezowanie stylowo komponuje się niewielkimi esowatymi nóżkami. Białe wnętrze witryny sprawi, że zastawa stołowa będzie dobrze wyeksponowana.

Popielata elegancja to wyjątkowy mebel, w którym można przechowywać także porcelanę, książki czy podręczne bibeloty. Mebel doskonale odnajdzie się w każdej aranżacji.

Wymiary:  wysokość 180 cm, szerokość 120 cm, głębokość 45 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowa witryna nawiązująca do ludwikowskiego stylu została  wystylizowana przez naszych rzemieślników i artystów-plastyków. Na początku mebel został pokryty środkiem do matowienia marki Jeger DeLack. Następnie nasi stolarze wykonali nowe półki oraz zamontowano do nich wsporniki. Kolejny etap polegał na malowaniu mebla farbami akrylowymi firmy Flugger. Ostatnim etapem stylizacji było zabezpieczenie witryny lakierem do drewna Sayerlack.