WITRYNY I KREDENSY

sosnowa witryna – Kwiecista fantazja

Niegdyś witryna była meblem służącym do przechowywania pamiątek rodowych i najcenniejszych przedmiotów. Dziś nieco zmienia swój styl i może stać się doskonałym sposobem na urozmaicenie swojego wnętrza.

Ręcznie stylizowana witryna zachwyca nie tylko swoją barwą, ale nietypową konstrukcją i charakterem. Mebel nawiązujący do stylu ludwikowskiego, roztacza wokół siebie sielski urok, dzięki delikatnym kwiatom. Efektownie podkreślają one beżowo-błękitne wnętrzem witryny. Wszystkie półki i otwory oraz drabinka zostały wykonane na zamówienie naszej klientki, dzięki czemu mebel sprawi wiele radości jej kocim pupilom.

Sosnowa witryna wniesie przytulną atmosferę do wnętrza salonu, jadalni lub pokoju dziennego. Kwiecista fantazja będzie przyciągać wzrok wszystkich domowników i gości. Dzięki połączeniu pastelowych barw z kolorem drewna, mebel będzie doskonale komponował się niemalże w każdej aranżacji.

Wymiary: wysokość 172,5 cm; szerokość 118 cm; głębokość 36 cm

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowa witryna oklejana orzechem przeszła niezwykłą metamorfozę w naszej pracowni. Na początku mebel został oczyszczony ze swojej starej powłoki. Po zakończeniu szlifowania, w meblu uzupełniono ubytki. Zdemontowano stare drzwiczki, z racji dostosowania mebla do zamówienia naszej klientki. W pracowni pracy w drewnie wykonano specjalne półki z otworami oraz drabinkę. Następnie w pracowni rękodzieła mebel został pomalowany przy użyciu farb akrylowych i akwarelowych. Na poszczególnych częściach nasi artyści namalowali artystyczny, kwiatowy wzór. Ostatni etap prac polegał na zabezpieczeniu mebla lakierem do drewna marki Sayerlack.