WITRYNY I KREDENSY

stylizacja sosnowej witryny - Błękit nieba

Z pozoru zwyczajna i trochę zapomniana witryna, odzyskała dawną świetność i szyk. Praca rzemieślników i artystów dała zachwycający efekt.

Błękit nieba to mebel, który stanowi połączenie naturalnej barwy drewna, bieli oraz błękitu. Witryna została wystylizowana na zamówienie naszej klientki, która chciała delikatnie i stylowo odświeżyć swoje mieszkanie. Charakter mebla został podkreślony poprzez niebieskie półki oraz gałki wyróżniające się na jasnym tle.  Sosnowa witryna przeszła niezwykłą metamorfozę, dzięki której zyskała drugie życie. Biała przecierka sprawi, że mebel dopasuje się do wielu wnętrz i aranżacji. Mebel może pochwalić się także efektownie wyeksponowanymi słojami drewna.

Witryna z pewnością posłuży jako mebel do ekspozycji zastawy stołowej, porcelany, książek czy domowych bibelotów i rodzinnych pamiątek. Błękit nieba przyciągnie wzrok każdego domownika i gościa.

Wymiary: wysokość 177 cm, szerokosć 100 cm, głębokosć 43 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Sosnowa witryna przeszła niezwykłą drogę metamorfozy, dzięki której oczarowała nas swym zachwycającym wyglądem. Na początku mebel trafił do pracowni pracy w drewnie, gdzie rozłożono go na czynniki pierwsze. Kolejny etap polegał na oczyszczeniu witryny poprzez zdjęcie starej warstwy. Następnie na drewnie wyeksponowano jego słoje.

Kolejny etap miał miejsce w pracowni rękodzieła, gdzie mebel został pomalowany farbami akrylowymi marki Flugger przez naszych artystów. Całość zabezpieczono lakierem do drewna.