WITRYNY I KREDENSY

stylizacja Wiejskiej sosnowej szafy

Z pozoru zwyczajna i trochę zapomniana szafa odzyskała dawną świetność i szyk. Praca rzemieślników i artystów dała zachwycający efekt. Dzięki renowacji i stylizacji drewniany mebel zyskał drugie życie i piękny wygląd.
Ozdobne elementy tworzą ją niesamowicie elegancką, a odcień bieli wpadający w róż, niezwykle delikatna i kobiecą. Sosnowa szafa sielskim stylu daje poczucie wytchnienia i spokoju. Będzie idealną ozdobą, ale też niezwykle praktycznym meblem. Za szklanymi drzwiami na górze kryje się półka, na której możemy umieścić swetry czy szale. Poniżej zamontowany został drążek do zawieszenia wszystkich niezbędnych elementów garderoby, odpowiednich na wieszak. Mamy do dyspozycji również bardzo pojemną szufladę, idealna na bieliznę, mniejsze elementy garderoby czy ubrania sezonowe. Domowa garderoba to marzenie każdej kobiety ceniącej sobie ład, porządek i piękne wnętrza.
Szafa przeszła metamorfozę na specjalne zamówienie klientki.

wymiary:
wysokość 186 cm
szerokość 110 cm
głębokośc 56 cm

Droga niezwykłej metamorfozy


Sosnowa szafa stała się istną perełką wśród mebli Art Paradise, dzięki pracy naszych rzemieślników i artystów. Na początku swojej drogi, mebel został zeszlifowany w celu zdjęcia starej powłoki. Następnie w pracowni pracy w drewnie uzupełniono wszelkie ubytki. Kolejno dorobiono półkę, drążek, listwy oraz wymieniono zamki. Szafa trafiła do pracowni rękodzieła, gdzie została pomalowana na piękny, delikatnie chłodno różowy odcień bieli. Następnie całość zabezpieczono lakierem akrylowym do drewna. Mebel zyskał zupełnie nowy wygląd oraz odzyskał dawną funkcjonalność.