WITRYNY I KREDENSY

stylizacja witryny - Bielona finezja

Niewielka witryna Bielona finezja, to dzieło sztuki samo w  sobie. Ręcznie stylizowany mebel zyskał zupełnie nowy wygląd na życzenie klientów. Z pewnością będzie cieszył ich oczy delikatnością i subtelnym wyrazem.

Niezwykle kobiecy i elegancki charakter witryny są zasługą artystów-plastyków oraz rzemieślników. Konstrukcja mebla w połączeniu z jego barwą i stylowymi przetarciami sprawia, że wpisuje się on w ramy stylu ludwikowskiego i jednocześnie nawiązuje do shabby chic. Mebel zyskał ozdobny wzór w postaci kwiatowych zdobień. Z kolei przy górnym wieńcu znajdują się romantyczne gołębie.

Mebla takie jak Bielona finezja to obowiązkowy mebel dla miłośników wnętrz urządzonych w stylu ludwikowskim, shabby chic, czy prowansalskim. Dzięki jasnej kolorystyce wzbogaconej niewielkimi przetarciami idealnym miejscem będzie dla niej przestronny salon, jadalnia czy świetlista kuchnia.

Wymiary: wysokość 172 cm, szerokość 50,5 cm, głębokość 25 cm.

Droga niezwykłej metamorfozy

Pierwszy etap zmian miał miejsce w pracowni pracy w drewnie, gdzie odbyło się jego szlifowanie oraz czyszczenie. W pracowni rękodzieła witryna całkowicie zmieniła swój kolor. Została pokryta podkładem, a następnie białą farbą marki Flugger. Całość zabezpieczono lakierem Sayerlack. Witryny zyskała także nowe kwiatowe wzory oraz ręcznie malowane gołębie. Jej charakter dopełniają stylowe przecierki. Mebel został zabezpieczony lakierem do drewna.