WITRYNY I KREDENSY

Stylizacja witryny – W olchowym gaju

Stara, drewniana witryna znów może cieszyć się pięknym wyglądem i użytecznością. Dzięki profesjonalnej renowacji mebel zyskał drugie życie i ponownie rozpromieni dom naszej klientki. Oryginalna witryna jeszcze przez długie lata będzie roztaczać wokół siebie niesamowity blask.

W olchowym gaju to mebel z historią. Odpowiednia stylizacja witryny gwarantuje jej ponowną użyteczność. Mebel otulony olchowym fornirem posiada także sosnowe wstawki. Całość prezentuje się bardzo okazale, co szczególnie podkreśla profilowany gzyms będący zwieńczeniem witrynki.

W olchowym gaju z pewnością uświetni salon lub jadalnie naszej klientki. Witryna posłuży jako idealne miejsce, w którym można przechowywać porcelanę, książki czy podręczne bibeloty. Mebel doskonale odnajdzie się w każdej aranżacji.

Wymiary: wysokość 198,8 cm; szerokość 104 cm; głębokość 55,5 cm.

GALERIA ZDJĘĆ

Droga niezwykłej metamorfozy

Dzięki pracy naszych rzemieślników i artystów stara witryna zyskała drugie życie. Na początku swojej drogi, mebel został zeszlifowany w celu zdjęcia starej powłoki. Następnie w pracowni pracy w drewnie uzupełniono ubytki forniru, dorobiono półki oraz dekoracyjne zwieńczenie gzymsu. Na końcu mebel zabezpieczono lakierem do drewna.