Meble stylowe na zamówienie

Czy mają Państwo stare, drewniane meble ludwikowskie lub prowansalskie, które w wyniku upływu lat stracił swój unikatowy charakter? A może chcą Państwo zmienić lub odświeżyć kolor swojego mebla i nadać mu nowy wygląd? Możemy przeprowadzić jego metamorfozę, dzięki której odzyska swój dawny blask.

Z naszą pomocą każdy wysłużony i pozornie niepotrzebny fotel ma szansę wejść do kategorii: „fotele stylowe”. Skorzystanie z usług firmy Art Paradise to inwestycja, która zwróci się w postaci pięknego dzieła sztuki meblarskiej.

 

Oddanie mebla do stylizacji, to tylko kilka prostych kroków:

 • Pierwszy etap to mailowy kontakt z Art Paradise. Prosimy o przesłanie zdjęć mebla ( z uwzględnieniem jego uszkodzeń i ubytków) wraz z jego wymiarami i opisem oczekiwanych efektów metamorfozy (kolor mebla, styl, zdjęcia z inspiracjami). Na tej podstawie będziemy mogli oszacować wstępne koszty stylizacji. Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi 5 dni roboczych. Oferujemy także stworzenie wizualizacji, aby przybliżyć Państwu mebel po metamorfozie (koszt wizualizacji to 200 zł)
 • Następnie w mailu przedstawiamy Państwu przybliżone koszt stylizacji mebla z zaznaczeniem, że cena końcowa może wzrosnąć o 10%, z powodu wad ukrytych i dodatkowych zabiegów, które mogą pojawić się w trakcje prac. Jeśli zgadzają się Państwo z wyceną, przesyłamy protokół, który uwzględnia stan mebla, wszystkie czynności przewidziane w trakcie stylizacji mebla, opis oczekiwanego efektu końcowego oraz koszty.
 • Jeśli nie mają Państwo żadnych zastrzeżeń, wówczas prosimy o wpłatę zaliczki- kwota ustalana jest indywidualnie.
 • Następny krok to wykonanie stylizacji mebla przez naszych profesjonalnych stolarzy i artystów-plastyków. Dołożą wszelkich starań, aby efekt końcowy był zachwycający i odmienił Państwa wnętrze. Czas wykonania stylizacji mebla wynosi około 6 - 11 tygodni.
 • Po metamorfozie wysyłamy Państwu zdjęcia gotowego produktu i oczekujemy na drugą część ustalonej kwoty.
 • Po zaksięgowaniu wpłaty mebel jest gotowy do dostarczenia. Aby produkt dotarł do Państwa jak najszybciej, oferujemy własny transport – ustalany w zależności od ilości kilometrów. 
 • Ostatni etap stanowi już tylko Państwa zadowolenie z wykonanej stylizacji.

 

Możemy znaleźć dla Państwa oryginalny stary mebel, który  poddamy profesjonalnej stylizacji.

Zamówienie w Art Paradise to tylko kilka prostych kroków:

 

 • Pierwszy etap to mailowy kontakt z Art Paradise na temat Państwa oczekiwań odnośnie poszukiwanego mebla (rodzaj mebla, styl, cena, wymiary, poglądowe zdjęcia). Czas na poszukiwania wynosi około 2 tygodnie.
 • Następnie przedstawiamy Państwu znaleziony przez nas mebla – tu pojawia się możliwość stworzenia ewentualnej wizualizacji mebla po metamorfozie (koszt to około 200 zł)
 • Kolejny etap to stworzenie protokołu, aby mieli Państwo pewność w jakim stanie jest sprowadzony przez nas mebel i co zostanie w nim zmienione zgodnie w wcześniejszymi ustaleniami.
 • Jeśli nie mają Państwo żadnych zastrzeżeń, wówczas prosimy o wpłatę zaliczki za dany mebel, kwota ustalana jest indywidualnie.
 • Następny krok to wykonanie stylizacji mebla przez naszych profesjonalnych stolarzy i artystów-plastyków. Dokładają wszelkich starań, aby efekt końcowy był zachwycający i odmienił Państwa wnętrze. Czas wykonania stylizacji mebla wynosi około 6 -11 tygodni.
 • Po metamorfozie wysyłamy Państwu zdjęcia gotowego produktu i oczekujemy na drugą część ustalonej kwoty.
 • Po zaksięgowaniu wpłaty mebel jest gotowy do dostarczenia. Aby produkt dotarł do Państwa jak najszybciej, oferujemy własny transport – ustalany w zależności od ilości kilometrów.  
 • Ostatni etap stanowi już tylko Państwa zadowolenie z wykonanej stylizacji.

 art paradise
 art paradise

 art paradise
 art paradise

 art paradise
 art paradise

Po więcej inspiracji zapraszamy do zakładki NASZE METAMORFOZY.