WIELKANOC

Okres wielkanocny to najlepszy czas na zmianę aranżacji swojego wnętrza. Delikatny powiew wiosny wprowadza radosny nastrój, który kojarzy się z żywymi i energicznymi barwami natury. Z racji tego, że Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami, warto pomyśleć o meblach i dodatkach, które uświetnią te uroczyste chwile. Odpowiednie dekoracje potrafią odmienić każde wnętrze i sprawić, że w naszym mieszkaniu zapanuje prawdziwie świąteczny klimat.
 
W tym wyjątkowym czasie, miejsce, które zbliża całą rodzinę bez wątpienia stanowi stół – serce domu. Zmieniając wystrój swojego wnętrza doskonałym pomysłem będzie nawiązanie do tradycji w połączeniu z nowoczesnym charakterem mebli i dekoracji, które ożywią codzienny wystrój mieszkania. 
 
Przedstawiamy Państwu kilka inspiracji, które pomogą Wam stworzyć wymarzoną i unikatową aranżację kuchni, salonu czy jadalni. Dzięki współpracy z łódzką restauracją Filharmonią Smaku, udało nam się wspólnie stworzyć wyjątkową kompozycję wielkanocnego stołu i otaczających go dekoracji. Przedstawione poniżej meble mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie w zakładce stoły i krzesła. Nawet niewielka zmiana sprawi, że w naszym wnętrzu zagości wiosenna atmosfera w towarzystwie zachwycających kolorów.

W celu zamówienia wybranych dekoracji i kompozycji kawiatowych
prosimy o kontakt telefoniczny: 500 725 406 lub mailowy: kontakt@artparadise.pl.

 art paradise

 art paradise
 art paradise

 art paradise

 art paradise
 art paradise